Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents, All Rights Reserved.

Google Maps
SİPARİŞ/SIK SORULAN SORULAR

PROMAR ULUSLARARASI TİCARET

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

İmalat Süresi Nedir?
Seahorse teknelerin imalatı, bir tekne için 4 veya 5 gündür. İmalat bittiğinde teslimat işlemleri konuşulmaktadır. Kürekleri stoklama yaptığımızdan bekleme süresi bulunmamaktadır. İthal teknelerin teslimatı ortalama olarak 60-90 gündür.
Teslimat Nasıl olacaktır?
Teslimatı bizim yapmamızı ister iseniz özel nakliyemiz bulunmaktadır, fiyat teslim edilecek uzaklığa göre değişmektedir. Teslimatı kendiniz herhangi bir firma ile yapmak isterseniz Teknenizin zarar görmemesi açısından taşıyan firmayı özenle seçmenizi etmenizi tavsiye ederiz, aksi halde teknenize gelebilecek herhangi bir zarardan firmamız sorumlu değildir. Ithal urunlere ait siparişlerinizi İstanbul Atatürk Havaalanında tarafınıza teslim etmekteyiz.
Ödeme/Kredi Kartı
Kredi kartı taksit imkanımız şuan malesef bulunmamaktadır. Deniz Küreği teknelerinde ödeme toplam tutarın %50'si imalattan önce, kalan kısmı imalattan sonra teslimat aşamasında yapılmaktadır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Seahorse Tekneler için KDV oranı %1 'dir olarak hesaplanmaktadır.
Renk Seçimi
Sipariş vermeden önce bize tercih ettiğiniz rengi lütfen bildiriniz
Teknelere Kürek dahil midir?
Değildir.
Teknenizin ve küreklerin özellikleri nedir?
Seahorse deniz küreği tekneleri FISA standartlarında deniz yarış tekneleridir. Hammaddesi vinilester'dir. Seahorse Küreklerimiz karbondur Deniz küreği teknelerinin dirsekleri Kromdur
Fiyatlarımız
2019 yılında fiyatlarımız yenilenecektir.
İkinci el deniz küreği teknesi
Malesef bulunmamaktadır.

Topselvi Mahallesi, Spor Cad. Peri Sokak 34873 Kartal/Istanbul

BANKA BİLGİLERİMİZ TEB BANKASI CADDEBOSTAN ŞUBESİ IBAN TR 93 0003 2000 1100 0000 0504 65 PROMAR ULUSLARARASI TİCARET TELEFON : 0538 858 33 20